آوای انتظار همراه اول / راهنما

راهنما

مشترک گرامی همراه اول، همراه اول به منظور ارج نهادن به سلايق متنوع مشتركين سيم كارت هاي دايمي و اعتباري خود سرویس آوای انتظار را با بهره مندی از طیف گسترده ای از آهنگ ها ارائه نموده است. در صورتی که سرویس آوای انتظار خود را فعال نمایید، کسی که با شما تماس می گیرد به هنگام انتظار به جای بوق معمولی، آهنگ انتخابی شما را می شنود. سرویس آوای انتظار نیازی به تنظیمات گوشی ندارد و با هر نوع گوشی می توان از این سرویس استفاده نمود. شما می توانید سه عمل فعالسازی، تغییر آهنگ، و غیرفعالسازی سرویس آوای انتظار را با استفاده از روش دلخواه خود (پیامک، تلفن گویا، کدهای دستوری) انجام دهید. این سه شیوه در جدول زیر ارائه شده است.

فعالسازی

پیامک (SMS) : ارسال کد آوا به شماره 8989

تلفن گویا (IVR) : تماس با شماره 9990 از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید 2، سپس 2، سپس 1، سپس 2، سپس 1، سپس 1 و سپس وارد کردن کد آوای انتظار مورد نظر و کلید مربع

کدهای دستوری (USSD) : شماره گیری و ارسال

# کد آهنگ *221*10*

تغییر آهنگ

پیامک (SMS): ارسال کد آوای جدید به شماره 8989

تلفن گویا (IVR) : تماس با شماره 9990 از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید 2، سپس 2، سپس 1، سپس 2، سپس 1 و سپس وارد کردن کد آوای انتظار جدید مورد نظر و کلید مربع

کدهای دستوری (USSD): شماره گیری و ارسال

# کد آهنگ جدید *222*10*

غیر فعال سازی

پیامک (SMS): ارسال عدد 5 به شماره 8989

تلفن گویا (IVR): تماس با شماره 9990 از طریق گوشی تلفن همراه، فشردن کلید 2، سپس 2، سپس 2 و سپس 2

کدهای دستوری (USSD): شماره گیری و ارسال

#223*10*

همچنین امکانات مختلفی روی شماره 8989 سرویس آوای انتظار به شرح جدول زیر ارائه می گردد که از طریق ارسال پیامک به شماره 8989 می توانید از آن بهره مند شوید:

ارسال گزینه های مختلف به 8989

ارسال کد آوای مورد نظر به 8989

ارسال عدد 1 به 8989

ارسال عدد 2 به 8989

ارسال عدد 3 به 8989

ارسال عدد 4 به 8989

ارسال عدد 5 به 8989

ارسال عدد 6 به 8989

ارسال عدد 7 به 8989

امکانات

فعالسازی و تغییر آوا

هدیه آوا

دریافت آوای هدیه شده

کپی آوا

مشاهده 5 آوای برتر هفته

غیرفعالسازی

تعلیق موقت

فعالسازی مجدد

فعالسازی سرویس آوای انتظار

مشترک گرامی، فعالسازی سرویس آوای انتظار از سه روش ممکن است:

پیام کوتاه (SMS)

تلفن گویا (IVR)

کدهای دستوری (USSD)

شما با توجه به علاقه خود می توانید هر یک از این روشها را برای فعالسازی آوای انتظار به کار بگیرید.

پیام کوتاه (SMS)

برای فعالسازی سرویس آوای انتظار خود از طریق پیام کوتاه، کد آوای مورد نظر خود را به شماره 8989 پیامک نمایید. همچنین می توانید جهت دریافت کد محبوب ترین آواهای انتظار، یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 8989 ارسال نمایید.

مثال

ارسال کد آهنگ "20069 " به شماره 8989.

تلفن گویا (IVR)

براي فعالسازي سرويس آواي انتظار با استفاده از تلفن گويا، با گوشي تلفن همراه خود با شماره 9990 تماس بگيريد (تماس با اين شماره رايگان است). سپس با انتخاب عدد 2 (منوي سرویس های ویژه)، عدد 2 (دریافت سرویس ها)، و عـدد 1 (منوی فعالسازی و تغییر سرویس ها)، عدد 2 (سرویس آوای انتظار)، عدد 1 (فعالسازی سرویس آوای انتظار)، عدد 1 (تایید هزینه سرویس)، وارد کردن کد آهنگ مورد نظر و سپس کلید #، سرویس آوای انتظار خود را به همراه آهنگ مورد نظرتان فعال نمایید.

کدهای دستوری (USSD)

برای فعالسازی سرویس آوای انتظار خود می توانید از کدهای دستوری نیز استفاده کنید. برای این کار کافی است کد زیر را توسط گوشی تلفن همراه خود شماره گیری کرده و سپس ارسال فرمایید:

*10*221*کد آوای انتظار مورد نظر#

مثال

*10*221*31063#

همراه من

برای فعالسازی سرویس آوای انتظار با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت همراه من نسبت به انتخاب و فعالسازی آوای دلخواهتان اقدام کنید. همچنین در سامانه امکان مشاهده آوای انتظار فعال، حذف آوا، دسترسی به آخرین و برترین آواها در اختیار مشترکین همراه اول قرار گرفته است.

تغییر سرویس آوای انتظار

مشترک گرامی، برای تغییرآهنگ سرویس آوای انتظار با استفاده از پیام کوتاه (SMS) ، تلفن گویا(IVR) یا کدهای دستوری (USSD) می توانید به روشهای زیر عمل کنید:

پیام کوتاه (SMS)

درصورت تمایل به تغییرآهنگ با استفاده از پیام کوتاه، کد آوای انتظار جدید را به شماره 8989 ارسال فرمایید.

مثال

ارسال کد آهنگ" 30058" به شماره 8989

تلفن گویا (IVR)

براي تغییر آهنگ در سرويس آواي انتظار با استفاده از تلفن گويا، با گوشي تلفن همراه خود با شماره 9990 تماس بگيريد (تماس با اين شماره رايگان است). سپس با انتخاب عدد 2 (منوي سرویس های ویژه)، عدد 2 (دریافت سرویس ها)، و عـدد 1 (منوی فعالسازی و تغییر سرویس ها)، عدد 2 (سرویس آوای انتظار)، عدد 1 (تغییر آهنگ)، وارد کردن کد آهنگ جدید مورد نظر و سپس کلید #، آهنگ مورد نظر خود را فعال نمایید.

کدهای دستوری (USSD)

برای تغییر آوای انتظار خود با استفاده از کدهای دستوری کافی است کد زیر را توسط گوشی تلفن همراه خود شماره گیری کرده و سپس ارسال فرمایید:

*10*222*کد آوای انتظار جدید مورد نظر#

مثال

*10*222*30119#

غیرفعالسازی سرویس آوای انتظار

مشترک گرامی، در صورتی که تمایل به غیرفعالسازی سرویس آوای انتظار داشته باشید، از سه طریق می توانید این کار را انجام دهید:

پیام کوتاه (SMS)

تلفن گویا (IVR)

کدهای دستوری (USSD)

لطفا توجه نمایید درصورت غیرفعالسازی، هزینه اخذ شده به هنگام فعالسازی به شما بازگردانده نمی شود.

پیام کوتاه (SMS)

برای غیرفعال کردن سرویس آوای انتظار با استفاده از پیام کوتاه، می توانید عدد"5 " را به شماره 8989 ارسال نمایید تا این سرویس برای شما قطع گردد.

تلفن گویا (IVR)

براي غیرفعالسازي سرويس آواي انتظار با استفاده از تلفن گويا، با گوشي تلفن همراه خود با شماره 9990 تماس بگيريد (تماس با اين شماره رايگان است). سپس با انتخاب عدد 2 (منوي سرویس های ویژه)، عدد 2 (دریافت سرویس ها)، و عـدد 2 (منوی غیرفعالسازی سرویس)، عدد 2 (غیرفعالسازی سرویس آوای انتظار) سرویس آوای انتظار خود را غیر فعال نمایید.